Ochrana údajů @ giga-pneumatiky.cz

Prohlášení společnosti Delticom o ochraně údajů

Víme, že pečlivé zacházení s vašimi osobními informacemi je pro vás důležité. Proto si ceníme vaši důvěru v to, že společnost Delticom bude s těmito informacemi zacházet svědomitě. Pro případy, kdy se musí shromažďovat osobní údaje (a uživatelské údaje) nad smluvní rámec, musíte jako uživatel s tímto použitím aktivně souhlasit. Tento souhlas lze kdykoli odvolat s účinkem do budoucnosti. Pošlete nám za tímto účelem jednoduše e-mail na e-mailovou adresu giga_pneumatiky_cz@delti.com..

Odpovědné místo

Odpovědným místem ve smyslu spolkového zákona o ochraně údajů je Delticom OE SRL, Str. Anca Popa Nr. 3, 300299 Timisoara. .

Sběr a používání osobních informací našich zákazníků

Informace, které od vás dostaneme, nám pomohou ztvárňovat a neustále vylepšovat váš zážitek z nakupování ve společnosti Delticom. Tyto informace používáme k realizaci objednávek, dodávky a poskytování služeb, jakož i realizaci platby (např. Při koupi na fakturu i na potřebné prověřování). Vaše informace používáme i na komunikaci s vámi o objednávkách, produktech, službách a o marketingových nabídkách (viz níže "Komunikace prostřednictvím e-mailu"), jakož i na aktualizaci našich datových záznamů a na udržování a ošetřování vašich zákaznických účtů u nás, na zobrazení testovacích zpráv a názorů našich zákazníků např. na www.tyretest.com nebo na www.giga-pneumatiky.cz a na to, abychom vám mohli doporučovat výrobky a služby, které by vás mohly zajímat. Vaše informace využíváme i na to, abychom vylepšili náš nákupní dům a naši platformu, abychom předešli zneužití naší webové stránky nebo abychom odhalili takové zneužití, nebo abychom třetím osobám umožnili realizaci technických, logistických nebo jiných služeb na naši objednávku.

Shromažďujeme následující informace:

Co jsou cookies a k čemu slouží?

Pohodlný nákup s Delticom

Pohodlný nákup znamená, že na konci vaší první nebo nějaké pozdější objednávky máte možnost zadat heslo, které si sami zvolíte. Pomocí vaší e-mailové adresy a hesla můžete potom přes "Moje objednávky" kdykoliv online sledovat vaši objednávku, změnit zakázku nebo nám přímo zaslat zprávy k vaší objednávce. "Pohodlnější nakupovat" dále znamená, že v budoucnu bude stačit, když se např. na giga-pneumatiky.cz jednoduše přihlásíte pouze pomocí svého hesla a příslušné e-mailové adresy a ihned se zobrazí vaše zákaznické údaje jako jméno, adresa atd. Zadávání v tom případě není nutné, jelikož údaje za vás ukládáme do paměti. Samozřejmě můžete údaje při objednávce nebo později změnit na stránce "Moje objednávka". Pokud byste zapomněli své heslo, můžete si ho nechat opět poslat e-mailem přes stránku "Moje objednávky". Pokud jste při objednávce nezadali heslo, můžete si nechat e-mailem zaslat heslo společnosti Delticom, které bylo zadáno interně speciálně pro vaši objednávku.

Poskytuje Delticom obdržené informace třetím stranám?

Informace o našich zákaznících jsou pro nás důležité a pomáhají nám optimalizovat naši nabídku. Obdržené informace poskytujeme třetím osobám výlučně v níže popsaném rozsahu:

Jakým způsobem jsou zabezpečené moje informace?

Které informace si mohu prohlédnout pod 'Moje objednávky'?

Přes svůj účet a svou interakci s Delticomom si můžete prohlédnout množství informací. Na "Moje objednávky" vám nabízíme centrální přístup (Moje objednávky). Tam si můžete v současnosti prohlédnout následující informace:

Tento seznam se mění podle změn naše webové stránky (stav 26.04.2005).

Jaké mám možnosti výběru?

Upozornění

Vaše data budou přístupná našim subdodavatelům mimo Evropské unie za účelem zpracování vaší objednávky a za marketingové účely.

Pokud máte dotazy k ochraně údajů, napište nám, prosím - co nejpřesněji - na giga_pneumatiky_cz@delti.com, a my se pokusíme vyvrátit vaše pochybnosti. Náš obchod se neustále mění. Stejně se mění i toto prohlášení o ochraně údajů a naše podmínky používání. Vyhrazujeme si právo zasílat vám v určitých časových intervalech oznámení o našich platných směrnicích. Avšak i přesto byste měli v každém případě pravidelně navštěvovat naši internetovou stránku a mít změny na vědomí. Pokud není stanoveno jinak, podléhá využívání všech informací, které máme o vás a vašich zákaznických účtech, tomuto prohlášení o ochraně dat.

Příbuzná témata

Všeobecné obchodní podmínky

Informace, které nám poskytujete

Poskytujete nám informace,

Informace, které nám při tomto poskytujete, jsou např. jméno, adresa, telefonní číslo, informace o kreditní kartě, jména osob, kterým má být zakoupen produkt dodán, včetně jejich adresy a telefonního čísla, e-mailové adresy jiných osob, nám zaslány e-maily i finanční údaje, včetně čísla vašeho občanského průkazu.

Informace z jiných zdrojů

Příklady informací, které dostáváme z jiných zdrojů, obsahují aktualizované informace o adrese objednávky a dodání od našich doručovatelů balíků a jiných přepravních společností, které používáme na aktualizaci naší databáze, abychom mohli zajistit vaše následující objednávky a abychom mohli zaručit, že s vámi dokážeme komunikovat, informace o účtech, chování při koupi a serióznosti při placení, jakož i informace od společností poskytujících informace o bonitě zákazníků, které používáme na odhalování zneužití, hlavně podvodu a na to, abychom vám mohli nabídnout určité finanční služby a způsoby platby.

Informace, ke kterým máte přístup

Příklady informací, ke kterým máte v Delticome zcela snadný přístup: Patří sem informace o předchozích objednávkách, osobních údajích (včetně jména, e-mailové adresy, hesla), informační bulletin Delticom, zprávy o speciálních nabídkách, včetně historie vašeho objednávání a vámi sestavených spotřebitelských zpráv např. na www.giga-pneumatiky.cz nebo www.tyretest.com.

Ceny platí (pokud to není stanoveno jinak) za kus a jsou včetně DPH plus přepravní náklady v rámci České Republiky.

Zpět na začátek