Platební metody:

Na Tirendo.cz si můžete vybrat jednu z následujících platebních metod:

1.  Kreditní karta

Zde si můžete snadno zaplatit VISA, MasterCard nebo Maestro. 
Vaše karta bude účtována, pokud je vaše objednávka provedena. Jako údaje o kreditní kartě projít procesem SSL, zajišťujeme nejvyšší úroveň zabezpečení při nákupu u nás. Všechny osobní údaje jsou zakódovány a nelze vidět.

2. PayPal

Pokud se rozhodnete dokončit platbu přes PayPal, na konci Vaší objednávky Vám bude směrován na PayPal. Pokud již máte účet na PayPal, jednoduše přihlásit a potvrdíme Vaši objednávku. Pokud jste nepoužili PayPal dříve, můžete se zaregistrovat jako host nebo vytvořit nový účet, a pak potvrďte vaši objednávku. 
Poté, co jsme zaznamenali platbu, vaše objednávka bude odeslána. Obvykle to trvá jen pár minut, než jsme se zaregistrujte platbu přes PayPal.

Jakmile Vaše objednávka se provádí přes PayPal, obdržíte potvrzení objednávky. Vezměte prosím na vědomí, že v ojedinělých případech může dojít k problémům se zpracováním na PayPal, které nemůžeme ovlivnit. Všimněte si, že transakce přes PayPal bude vydán z našich webových stránkách, nemůžete jít na webové stránky PayPal k dokončení své objednávky. Mějte to prosím na paměti při výběru PayPal jako způsob platby. 

Pokud se rozhodnete vrátit vaše zboží, vaše částka bude převedena zpět na váš účet PayPal. Co dělat, když vaše peníze jsou zpět ve vašem účtu PayPal? - Udržujte je ve vašem účtu pro další použití, nebo převést částku na váš bankovní účet - je to vaše volba. To je příslušenství, které jste ve vašem účtu PayPal. To je mimo naši kontroly.

3. Bankovní převod

Při volbě způsobu platby bankovním převodem, částka se převede na účet který je uveden na webové stránce.

4. Revolut

Zaplaťte rychle a jednoduše prostřednictvím aplikace pomocí Vaší karty Revolut

Jakmile obdržíme platbu, doručíme Vám pneumatiky.

Dodávka a montáž

A. Dodání

1.  Jaké jsou náklady dodání?

Na Tirendo je dodávka zdarma.

2.  Kdo jsou naši logistický partneři?

Dodávka se provádí Deutsche Paketdienst (DPD). V některých případech, může být také vyroben GLS. Oba jsou specializované v oblasti dodávek pneumatik, a mají těsné spolupráci s námi.

3.  Kam mohu získat dodání pneumatik?

Nabízíme dvě alternativy pro dodání:

  1. Chcete-li na fakturační adresu nebo na jinou uvedenou adresu
  2. Chcete-li jeden z naších montážních partneru, dle Vašeho výběru

4.  Jaká je dodací lhůta?

Dodací lhůta částečně závisí na tom, kdy obdržíme platbu, nicméně, to obvykle trvá od 2–5 pracovních dnů.

5.  Můžu si vyzvednout své výrobky sám?

Ne, bohužel tato možnost není k dispozici. Tyto dvě alternativy pro přijímání své výrobky jsou popsány výše.

6. Co se stane, když neni nikdo přítomen, kam jsou pneumatiky dodány?

Budeme se snažit dodávat třikrát. Po prvním pokusu, náš logistický partner Vým zanechá vzkaz. Pomocí kontaktní informace, můžete si sjednat čas pro další dodávky.

B. Montáž

1. Jak najdu montážní partnera?

Můžete snadno najít si montažního partnera zadáním PSČ. Pneumatiky budou doručeny na montáž přímo montážnímu partnerovi partnerovi.

2.  Jaká je cena montáže? 

Ceny za montáž se liší v závislosti dle montážního partnera. Uvidíte ceny, po dokončení objednávky. Omlouváme se za případné krátkodobé cenových změn provedených montýžního partnera. Vzhledem k tomu, montážní partner rozhoduje ceny svých služeb, nemůžeme zaručit, že ceny budou stejné, jako při vytvoření objednávky.

Po nákupi

A. Zrušení

Podle zákona máte nárok na zrušení této smlouvy do čtrnácti dnů, aniž by jste museli uvést své důvody, ale Tirendo vlastně akceptuje zrušení až 30 dní. Pro nákup zboží, platí storno lhůta čtrnáct dní počínaje dnem, kdy vy nebo třetí osoba pojmenovaná vámi, jiná než dopravce, převzal zboží. Pokud objednané zboží a jsou dodávány v parciální dodávek, začíná lhůta běžet dnem obdržení posledního zboží; v případě, že smlouva o dodávce zboží stanoví více zásilek nebo větší množství, lhůta začíná běžet dnem, kdy byla přijatá poslední zásilka.

Pro uplatnění svého práva odstoupit od smlouvy musíte nás informovat Tirendo GmbH, Pappelallee sedmdesát osm sedmdesát devěttina 10437 Berlin, E-Mail: support@tirendo.cz) o svém rozhodnutí o zrušení této smlouvy dává jasné prohlášení (např poštou nebo e-mailem). Další informace naleznete na naší stránce návratové politiky.

B. Reklamace

Pokud se chcete vrátit zboží, prosím, kontaktujte nás e-mailem na support@tirendo.cz

Zpracujeme vaši žádost co nejdříve, a nabízejí bezplatné vracené částky a/nebo novou dodávku zdarma.

C. Právo na vrácení

Tirendo nabízí politiku návratu 14 dnů od dne kdy jste obdrželi své zboží.

Další informace lze nalézt v našich všeobecných obchodních podmínek

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte naši zákaznickou podporu na support@tirendo.cz.

Ozveme se vám co nejdříve

D. Záruka

Pro informace týkající se záruky naleznete v všeobecné obchodní podmínky

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na naši zákaznickou podporu na support@tirendo.cz

Obrátíme se zpět k vám co nejdříve.

 

Zpět na začátek