Vybrané filtry

Pneumatiky 225 45 R17

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie


Pneu 225 45 r17

225 45 r17 pneu jsou pneumatiky, které jsou určeny pro ty z vás, kteří vlastní automobil. 225 45 r17 pneumatiky jsou možná vhodné právě na vaše vozidlo, no je potřebné, abyste se přesvědčili o tom, jestli mají ten správný rozměr. Ať už si zakoupíte 225 45r17 nebo jakékoliv jiné pneu, určitě si musíte být jisti tím, že jejich rozměr bude vyhovovat vašemu vozidlu. Tento údaj je poměrně jednoduše vyhledatelný. Rozměr r17 225 x 45 samozřejmě není vhodný na každý typ vozidla a pokud si je zvolíte na auto, na které nesedí, pak tyto pneu nebudete moci využít na své cestování.

Když kupujete pneu 225x45 r17 nebo v podstatě jakékoliv jiné pneumatiky, na prvním místě by pro vás měla být bezpochyby jejich kvalita. V případě pneumatik se kvalita v podstatě rovná bezpečnosti. Bezpečnost by měla být absolutní prioritou, a to zejména když vezmeme v potaz, že ať už máte auto nebo motorku, pneu jsou tím jediným, co vaše vozidlo spojuje s vozovkou. Z toho je snad každému jasné, proč je tak důležité mít kvalitní a spolehlivé pneu, které vás na cestě nenechají na holičkách.

Když kupujete pneumatiky 225 45 r17, cena je pro vás tak, jako při snad každém jiném nákupu, velmi důležitá. Kde tedy zakoupit pneu za tu nejvýhodnější cenu? Existuje nějaký nástroj, který vám s takovýmto výběrem dokáže pomoci?

Pneumatiky 225 45 r17 co nejvýhodněji

Pokud si tedy chcete zakoupit nové pneu, máme pro vás dobré zprávy. Na naší webové stránce najdete skvělý porovnávač, který vám umožní udělat si absolutní přehled o tom, co vám v současné době náš trh s pneumatikami nabízí. Jak tedy tento porovnávač funguje?

Je to opravdu velmi snadné, stačí, pokud si v porovnávači vyfiltrujete produkty podle toho, jaké vlastnosti by měly mít. Poté vám porovnávač nabídne všechny dostupné typy pneu, které tyto vlastnosti mají. Vy si pak zvolíte takové, které vám vyhovují nejvíce. Pak vám porovnávač představí seznam prodejců, kteří vámi vybraný produkt nabízejí. Vy si můžete porovnat nabídku těchto prodejců, třeba se můžete podívat na to, jaké platební metody u nich můžete využít, kolik bude trvat a stát doručení pneu až k vám domů. Toto všechno vám zabere opravdu jen chvilku a vy získáte skutečně tu nejvýhodnější nabídku, která v současnosti na trhu je.

Pneumatiky 225 45 17 pro každého

Jestli tedy víte, že tyto pneu jsou pro vás tou pravou volbou, využijte náš šikovný porovnávač. Díky němu můžete získat v podstatě okamžitě úplný přehled o tom, co vám v současné době náš trh s pneumatikami nabízí. A to všechno jen prostřednictvím pár kliknutí.

Když se rozhodnu, že přezutí svých kol někomu předám, pneumatiky 225 45 r17 či jakékoliv jiné pneu si můžete dát přezout v kterémkoliv autoservisu.

Pokud tedy hledáte nové pneu na své vozidlo, ať už auto, motorku nebo něco jiného, navštivte naše webové stránky a využijte náš skvělý porovnávač. Všechno vybavíte velmi rychle, snadno a nejvýhodněji.

Porovnat až 4 produkty:

1024
zobrazit další 20
1024
Je placená reklama

225 45 R17 - Rozměry pro střední třídu

Většina aut je střední třídy, jako například modely od Renaultu (Megane, Laguna), Audi (A3 a A4), Volvo (S60, V60), atd., které získají s rozměry 225 45 R17 vhodné pneumatiky. Index rychlosti těchto pneumatik pro osobní vozidla je až 270 km/h a vyšší.

Pneumatiky, které jsou široké

Vzhledem k tomu, že poptávka po rozměru 225 45 R17 v posledních letech výrazně stoupla, zabývají se vývojáři intenzivněji s požadavky na kvalitu těchto pneumatik. Modely předních výrobců, stejně jako některé pneumatiky z levného rozsahu ukazují v oblastech akvaplaninku, bezpečné jízdy, brzdění a valivého odporu poměrně dobré až velmi dobré hodnoty. Rozměr pneumatiky 225 45 R17 je vhodný na všechny vozovky. Zimní a letní pneumatiky v široké paletě. Kromě toho si mohou majitelé automobilů s celoročními pneumatikami vychutnat komfort, že je mohou používat v každém ročním období.

Rozměr, který splňuje všechna kritéria

Po mnoho let testuje ADAC různé pneumatiky pro osobní automobily a popisuje nezávislé ověření testu svým zákazníků. Také rozměr 225 45 R17 byl přiveden do své mezní oblasti a nejvyváženější, popř. nejlepší modely byly ohodnoceny známkou dobrý. V kategorii letní pneumatiky bylo celkem sedm pneumatik, které toto kritérium splnily. V porovnání s jinými rozměry je toto dobrý výsledek testu. Vítězem testu se stala pneumatika ContiSportContact 5. Na druhém a třetím místě se umístily pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymetric 2m, který zvláště přesvědčil na suchých vozovkách a Dunlop Sport Maxx RT s vyrovnaným výkonem.

Modely pneumatik s rozměrem 225 45 R17 jsou k dostání v široké nabídce. Motoristé budou mít možnost zakoupit si pneumatiku, která odpovídá jejich vlastním představám. Model s nízkou spotřebou paliva (Semperit Speed-Life) nebo variantu, která nabízí dobrou přilnavost za mokrých podmínek (Michelin Pilot Sport 3). Univerzální rozměr, který je široce postaven.

Zpět na začátek