Vybrané filtry

Pneumatiky Bridgestone

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Další Možnosti

Průměrná revize testu

do

Pneumatiky Bridgestone existují díky své kvalitě

Japonská firma Bridgestone je největším světovým výrobcem pneumatik. Kromě pneumatik firma vyrábí také jízdní kola, golfové vybavení, výrobky pro tenisový sport a lodní příslušenství. Výrobce pneumatik má od roku 1952 muzeum umění Bridgestone a ukazuje zde veřejnosti díla japonských, amerických a západoevropských umělců.

Historie firmy

Zakládajícím datem společnosti Bridgestone je rok 1931. Sídlo společnosti se původně nacházelo v Kirume a později bylo přestěhováno do Tokia. Po druhé světové válce začíná firma s výrobou motocyklů a jízdních kol; výroba motocyklů začala znovu v roce 1970. Největší část obratu tvoří v 70. letech pneumatiky Bridgestone pro originální vybavení motocyklů velkých japonských výrobců motocyklů. Pneumatiky Bridgeston jsou v dnešní době vyráběny nejen v Japonsku, ale také v sedmi evropských továrnách. V závodních sportech firma Bridgeston sice od roku 2010 už není zastoupena ve formuli 1, ale dodává pneumatiky na motocyklové závody MotoGP jako jediný dodavatel.

Výrobky od firmy Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone se vyrábějí nejen pro osobní a nákladní automobily, nýbrž i pro užitkové vozidla a motocykly. Kromě toho nabízí firma Bridgestone pneumatiky pro speciální vozidla, jako jsou stavební stroje. Mnoho výrobců volí pro originální vybavení svých vozidel pneumatiky od firmy Bridgestone. Firma nabízí také letní a zimní pneumatiky, a také moderní celoroční pneumatiky. Kromě pneumatik pro osobní automobily a motocykly, vyrábí firma Bridgestone také pneumatiky pro užitková vozidla a jízdní kola. Firma je lídrem na trhu jak u pneumatik pro osobní automobily, tak i u pneumatik pro motocykly.

Výrobci automobilů volí pro základní vybavení přednostně pneumatiky pro osobní automobily od firmy Bridgestone, protože jsou přesvědčeni o jejich kvalitě. Pneumatiky Bridgestone jsou standardním sortimentem téměř všech prodejců pneumatik. Řadí je do vyšší cenové kategorie, nabízí však díky svému solidnímu zpracování a dlouhé životnosti přesvědčivý poměr ceny a výkonu.

Porovnat až 4 produkty:

3333
zobrazit další 20
3333
Je placená reklama
Zpět na začátek