Vybrané filtry

Pneumatiky Bridgestone

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone patří mezi ty, které se těší skutečně velmi velké popularitě po celém světě. Gumy Bridgestone si totiž dokázaly vybudovat opravdu širokou základnu lidí, kteří právě Bridgestone pneu rádi a opakovaně vyhledávají. Není se však čemu divit, důvodů, proč jsou právě tyto pneu tak oblíbené, je hned několik. Nejdůležitějším z nich je určitě to, že Bridgestone vám nabízejí skutečnou kvalitu. Tuto kvalitu si motoristé mohli ověřit mimo jiného i díky několika desetiletím úspěšného fungování této společnosti na světovém trhu. Tyto pneu jsou tedy ověřeny časem a také velkým množstvím spokojených zákazníků.

Když si chcete zakoupit pneu, tím, co byste měli řešit jako první, jsou určitě jejich rozměry. To znamená, že byste si měli být před vaší koupí jisti tím, že pneu, které si kupujete, mají vhodné rozměry, které se budou hodit právě na vaše kola. Pokud by to tak nebylo, nemohli byste je využít na vaše cesty.

Další věcí, která by měla být tím nejdůležitějším, když si kupujete pneu, je bezpochyby jejich kvalita, která se v tomto případě vlastně rovná bezpečnosti. A bezpečnost je tím, co by mělo být vaší největší prioritou. Je to zejména proto, že pneumatiky jsou vlastně tím jediným bodem, který vaše vozidlo spojuje se silnicí. Také byste si měli uvědomit, že nenesete odpovědnost jen za sebe, ale také za své případné spolucestující a do určité míry také za další členy provozu. Je proto skutečně nevyhnutelné, aby měly vaše pneumatiky dostačující kvalitu a zajišťovali vám tak dostatečnou bezpečnost.

Pneu Bridgestone co nejvýhodněji

Když si chcete zakoupit Bridgestone pneumatiky, cena je pro vás také určitě jedním z těch nejdůležitějších faktoru. Kdo z nás by nechtěl koupit ty nejlevnější pneu Bridgestone?

Existuje něco, co by nám s tímto dokázalo pomoci? Je dostupný nějaký nástroj, který najde ty nejlepší ceny pneumatik Bridgestone?

Máme pro vás velmi dobré zprávy, na našich webových stránkách najdete skutečně praktický porovnávač, díky kterému si můžete udělat úplný a okamžitý přehled o tom, co vám v oblasti pneumatik náš trh v současné době nabízí.

Vše je velmi jednoduché. Stačí, pokud do porovnávače zadáte všechna kritéria, která by vaše pneu měly splňovat. Poté vám porovnávač nabídne všechny druhy pneu, které tato kritéria splňují. Pak si vyberete ty, které jsou pro vás nejvhodnější. Následně vám porovnávač představí seznam prodejců, kteří tyto pneu v současnosti na našem trhu nabízejí. Vy si pak vyberete levné pneu Bridgestone podle svých představ.

Bridgestone pneumatiky jsou ta správná volba

Pokud se tedy rozhodnete, že produkty značky Bridgestone jsou pro vás tou správnou volbou, určitě neuděláte chybu. Jedná se totiž o výrobce, který je na trhu už opravdu velmi dlouhou dobu a v průběhu času si dokázal vytvořit skutečně širokou základnu spokojených zákazníků ze všech koutů světa.

Porovnat až 4 produkty:

3035
zobrazit další 20
3035
Je placená reklama

Pneumatiky Bridgestone existují díky své kvalitě

Japonská firma Bridgestone je největším světovým výrobcem pneumatik. Kromě pneumatik firma vyrábí také jízdní kola, golfové vybavení, výrobky pro tenisový sport a lodní příslušenství. Výrobce pneumatik má od roku 1952 muzeum umění Bridgestone a ukazuje zde veřejnosti díla japonských, amerických a západoevropských umělců.

Historie firmy

Zakládajícím datem společnosti Bridgestone je rok 1931. Sídlo společnosti se původně nacházelo v Kirume a později bylo přestěhováno do Tokia. Po druhé světové válce začíná firma s výrobou motocyklů a jízdních kol; výroba motocyklů začala znovu v roce 1970. Největší část obratu tvoří v 70. letech pneumatiky Bridgestone pro originální vybavení motocyklů velkých japonských výrobců motocyklů. Pneumatiky Bridgeston jsou v dnešní době vyráběny nejen v Japonsku, ale také v sedmi evropských továrnách. V závodních sportech firma Bridgeston sice od roku 2010 už není zastoupena ve formuli 1, ale dodává pneumatiky na motocyklové závody MotoGP jako jediný dodavatel.

Výrobky od firmy Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone se vyrábějí nejen pro osobní a nákladní automobily, nýbrž i pro užitkové vozidla a motocykly. Kromě toho nabízí firma Bridgestone pneumatiky pro speciální vozidla, jako jsou stavební stroje. Mnoho výrobců volí pro originální vybavení svých vozidel pneumatiky od firmy Bridgestone. Firma nabízí také letní a zimní pneumatiky, a také moderní celoroční pneumatiky. Kromě pneumatik pro osobní automobily a motocykly, vyrábí firma Bridgestone také pneumatiky pro užitková vozidla a jízdní kola. Firma je lídrem na trhu jak u pneumatik pro osobní automobily, tak i u pneumatik pro motocykly.

Výrobci automobilů volí pro základní vybavení přednostně pneumatiky pro osobní automobily od firmy Bridgestone, protože jsou přesvědčeni o jejich kvalitě. Pneumatiky Bridgestone jsou standardním sortimentem téměř všech prodejců pneumatik. Řadí je do vyšší cenové kategorie, nabízí však díky svému solidnímu zpracování a dlouhé životnosti přesvědčivý poměr ceny a výkonu.