Vybrané filtry

Pneumatiky Dunlop

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie

Pneu Dunlop

Pneumatiky Dunlop patří mezi ty značky, kterým se povedlo vytvořit si skutečně skvělé jméno mezi zákazníky opravdu ze všech koutů naší zeměkoule. Dunlop pneu si dokázali najít opravdu velkou základnu kupujících, kteří se k této značce pravidelně a rádi vracejí. Není se ovšem vůbec čemu divit, Dunlop gumy se můžou pochlubit tím, že mají za sebou skutečně dlouhou historii, která se počítá v desítkách let. Za tuto dlouhou dobu si gumy Dunlop dokázaly vybudovat opravdu dobré jméno.

Tím, co by však mělo být první věcí, která vás před koupí nových pneumatik bude zajímat, jsou rozměry pneu, které kupujete. Je totiž velmi podstatné, abyste si zakoupili právě takové pneu, které budou mít ten správný rozměr. Kdybyste si totiž zajistili gumy, které mají nevhodný rozměr, nemohli byste je vůbec využít a byly by vám v podstatě úplně k ničemu.

Tím, co by pro vás mělo být při koupi pneu nejdůležitější, je určitě jejich kvalita. Kvalita se u pneu vlastně rovná bezpečnosti a bezpečnost by měla být tou úplně největší prioritou. Je totiž důležité si uvědomit, že gumy jsou tím jediným místem, které vaše vozidlo spojuje se silnicí. Také musíte brát v potaz i to, že nesete odpovědnost nejen za sebe, ale do jisté míry také za ostatní členy cestního provozu a samozřejmě také i za své spolucestující.

Pneumatiky Dunlop za tu nejlepší cenu

Když si kupujete Dunlop pneumatiky, cena je pro vás také bezpochyby velmi důležitým kritériem. Kdo by nechtěl udělat ten nejvýhodnější možný nákup a získat ty nejlevnější pneu Dunlop, jaké na trhu jsou? Existuje tedy místo, kde najdeme ceny pneumatik Dunlop i jakýchkoliv jiných pneu? Je nějaký nástroj, který nám s tím dokáže pomoci?

Na našem webu najdete skvělý porovnávač, díky kterému získáte úplný a rychlý přehled o tom, co vám náš trh s gumami nabízí a dokážete najít levné pneu Dunlop velmi efektivně.

Stačí jen zadat kritéria, která by měly vaše pneu splňovat. Následně vám porovnávač nabídne přehled všech vyhovujících produktů a vy si vyberete takový, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Dunlop pneumatiky jsou dobrou volbou

Pokud se tedy rozhodnete, že chcete na své vozidlo „obout“ právě pneu z dílny společnosti Dunlop, určitě neuděláte chybu. Dunlop je totiž značkou, která svým zákazníkům již dlouhé roky nabízí skutečnou kvalitu. Vy si tak při vaší jízdě můžete být jisti tím, že jste udělali maximum pro svou bezpečnost a také i pro své pohodlí.

Díky našemu porovnávači to vše můžete udělat velmi rychle.

Porovnat až 4 produkty:

1635
zobrazit další 20
1635
Je placená reklama

Dunlop je pneumatika pro Vás!

Pneumatiky Dunlop vychází z velmi dlouhé tradice, vývoj začal v roce 1888 s inženýrem a firmou John Boyd Dunlop a jeno vynálezem pneumatik. Značka se diverzifikovala do různých produktových řad, k pneumatikám Dunlop přibyly průmyslové výrobky, sportovní potřeby, oblečení a matrace. Dnes je firma Dunlop v sekci pneumatiky jedna z nejrenomovanějších firem na světě.

Výroba pneumatik ve firmě Dunlop

Od začátku vykazoval výrobce nejpřívětivější podmínky pro výzkum a inovaci, v roce 1908 vznikly od firmy Dunlop první pneumatiky Dunlop s kovovými nýty, které vedly v šedesátých letech minulého století k protiskluzovým hrotům. V roce 1922 přidala firma Dunlop kordové textilie, v roce 1959 lamelové profily a od roku 1960 pneumatiky Dunlop, které byly vyzbrojené proti akvaplaninku. Od roku 1972 následovaly ocelové radiální pneumatiky, v osmdesátých lete minulého století byla překročena v odbytu miliardová hranice. V roce 1999 vstoupila firma Dunlop do spolupráce s firmou Goodyear a s japonskou firmou Sumitomo Rubber Industries, z Goodyear Dunlop Tires vznikl jako evropský společný podnik. Ve třech evropských vývojových centrech jsou nejnovější inovace převedeny až do výrobní fáze. Nejdůležitější evropské výzkumné centrum se nachází v Hanau, dvě další se nacházejí v Birminghamu a Montluçonu (Francie). Hanau má stejně, jako Dunlop, podobně dlouhou tradici jako samotný výrobce, zde bylo v roce 1893 založena první zahraniční pobočka skotské společnosti. Pro firmu Dunlop byl vždy důležitý motorový sport, jehož technologie a získané poznatky se přenášely do každodenního života. S pneumatikami Dunlop bylo dosaženo značných závodních úspěchu, včetně 34 vítězství v závodě 24 hodin Le Mans.

Sortiment pneumatik Dunlop

Sortiment firmy Dunlop je samozřejmě obrovským, například můžeme poukázat na některé z nejoblíbenějších pneumatik pro osobní automobily. U letních pneumatik lze uvést Sport Maxx RT s adaptivní kombinovanou technologií, zajištěnou přesvědčivou přilnavostí na mokrých i suchých vozovkách. Polymery ve sloučenině pneumatik byly vyvinuty pro motorsport, nyní se starají o lepší přizpůsobení a maximální kontakt s vozovkou, což zlepšuje přilnavost až po záběr pneumatiky, jako v motorsportu. Tyto a podobné vlastnosti mají všechny letní pneumatiky Dunlop, stejně jako modely řady SP Sport 9000, Max TT, Max Race a Sport Fast Response. Jako celoroční pneumatiky nabízí Dunlop SP 4All Seansons, u zimních pneumatik můžeme uvést SP Winter Response a série SP Winter Sport s modely M3, 3D a 4D.

Dunlop - oddaný tradici

Zpět na začátek