Vybrané filtry

Pneumatiky Goodyear

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie

Pneu Goodyear

Pneumatiky Goodyear patří do dílny jednoho z těch nejpopulárnějších výrobců pneumatik, jací na celém světě existují. Tato společnost se může pochlubit tím, že se jí povedlo dostat gumy Goodyear opravdu do celého světa. Není se čemu divit, Goodyear pneu vám totiž nabízejí skutečnou kvalitu, a to za poměrně rozumnou cenu. Podíl kvalita/výkon je tedy u produktů této značky skutečně výhodný.

Velmi důležité je ovšem to, abyste si u výběru těch správných pneumatik dali záležet zejména na tom, aby měly vaše pneu ten správný rozměr. Pokud se totiž rozhodnete koupit pneumatiky Goodyear a nedáte si záležet na výběru toho správného rozměru, nebudete si je moci nasadit na vaše auto nebo motorku a nebudete je moci využívat na své jízdy.

Tím, co by pro vás u výběru těch správných pneumatik mělo hrát nejdůležitější roli, je určitě kvalita. Kvalita se v případě gum v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost by bez jakýchkoliv pochyb měla být vaší úplně největší prioritou. Je potřeba si uvědomit například to, že pneumatiky jsou tím jediným místem, které vaše auto či motorku spojuje se silnicí. Také byste měli mít pořád na paměti, že nenesete odpovědnost jenom za sebe, ale také za vaše případné spolujezdce a do jisté míry i za ostatní členy cestního provozu. Je tedy jasné, že bezpečnost a spolehlivost, ketou vám vaše pneu zaručují, by měla být vaší největší prioritou.

Pneumatiky Goodyear za tu nejlepší cenu

Existuje tedy něco, co nám pomůže získat ty nejlevnější pneu Goodyear, jaké jsou v současnosti na trhu k dispozici? Existuje nějaký nástroj, který by nám to dokázal ulehčit?

Máte štěstí, na našich webových stránkách vám nabízíme velmi užitečný porovnávač, díky kterému velmi rychle získáte úplný přehled o tom, co vám náš trh s pneumatikami v současné době nabízí. Rychle tak zjistíte, jaké jsou ceny pneumatik Goodyear na trhu. Jak tento porovnávač vlastně funguje?

Je to opravdu jednoduché. Stačí, když do porovnávače zadáte všechny kritéria, která by měly vaše pneu splňovat. Následně vám porovnávač nabídne všechny typy pneu, které tato kritéria splňují. Poté si vyberete jedny z nich, které vám vyhovují nejvíce. Pak vám porovnávač představí seznam prodejců, kteří tento produkt nabízejí. Vy si jen vyberete ten nejvhodnější.

Když si chcete koupit pneumatiky Goodyear, můžete si prodejce porovnat i podle toho, jaké platební metody vám nabízejí, kolik bude stát a trvat doprava zboží až k vám domů.

Goodyear pneu

Když si kupujete Goodyear pneumatiky, cena je pro vás tedy určitě velmi důležitá. Každý tedy chce získat levné pneu Goodyear a náš porovnávač vám k tomu dává skvělou příležitost.

Pokud tedy chcete získat tu nejvýhodnější nabídku na našem trhu, určitě využijte služby našeho porovnávače a rychle a bez problémů si kupte kvalitní pneumatiky.

Porovnat až 4 produkty:

2532
zobrazit další 20
2532
Je placená reklama

S pneumatikami Goodyear můžete dobře jezdit po celý rok

Goodyear - to zní jako dobrý rok. Ve skutečnosti je každé vozidlo díky pneumatikám od amerického výrobce Goodyear Tire & Rubber Company dobře vybavené po celý rok. Pneumatiky od firmy Goodyear zvládnou každou cestu s lehkostí. Ale za názvem Goodyear je toho ještě víc.

Goodyear - tradiční firma a globální hráč

Již v roce 1898 Frank Seiberlin z Ohia, USA, založil firmu Goodyear Tire & Rubber. Svou firmu pojmenoval podle Charlese Goodyeara, známého vynálezce vulkanizace. Vulkanizace umožnila vyrábět moderní pneumatiky. A firma Goodyear výrobu pneumatik zdokonalila. Charakteristickým znakem firmy Goodyear se stala okřídlená bota jako symbol rychlosti a snadnosti pohybu. Firma se rychle rozvíjela a již v roce 1926 se stala největší firmou v oblasti pryže. Od té doby firma Goodyear Tire & Rubber si tuto pozici udržuje a je zastoupena se svými pobočkami na všech kontinentech světa. Firma platí k předním výrobcům pneumatik na světě. Velkým podílem k tomu dává inovativní duch a loajalita k hlavním zásadám, které se vytvářely od počátku, a které stále hrají důležitou roli ve společnosti Goodyear: Nejvyšší standarty kvality, poctivost, týmový duch, využití moderních technologií. Dnes se bádá ve společnosti na pneumatikách budoucnosti: Zkoumají se možnosti, jak vyrábět pneumatiky z obnovitelné biomasy. Mimochodem: Pro soukromé uživatele může být zajímavá nová aplikace firmy Goodyear. Použití aplikace pro bezpečnost silničního provozu obsahuje důležité informace o rekreačních cestách, o chování v případě nouze a kontrolní seznamy pro delší cesty, mezi jiným do zahraničí.

Pneumatiky od firmy Goodyear - široký sortiment

K paletě produktů od firmy Goodyear Tire & Rubber patří pneumatiky pro všechna vozidla: Pneumatiky pro osobní automobily, terénní pneumatiky, pneumatiky pro nákladní automobily a těžká nákladní vozidla a pneumatiky pro traktory, mimo jiné firma vyrábí letní a zimní pneumatiky a také celoroční pneumatiky ve velkém sortimentu. Všechny pneumatiky od firmy Goodyear splňují v oboru nejvyšší standardy. Pneumatiky pro osobní automobily od předních výrobců jsou opakovaně vítězové testů, jako např. zimní pneumatiky Goodyear UltraGrip 8. Tyto pneumatiky dokazují své vynikající vlastnosti a to jak při rychlé jízdě na zasněžených silnicích, tak i na mokré vozovce. Zejména velké pochvaly se dostává různým testům technologie 3D-BIS (Block Interlocking System), inovaci, která byla patentována firmou Goodyear. Pneumatiky společnosti Goodyear Tire & Rubber zaručují pro vozidlo a řidiče pohodlnou jízdu a také vysokou úroveň bezpečnosti. Pneumatiky také obstojí na těžkých cestách a neselžou ani na kluzké, nebo mokré cestě. Sofistikované profily minimalizují riziko akvaplaninku. Všechny pneumatiky od firmy Goodyear se vyznačují dlouhou životností a nízkým opotřebením. Pneumatiky firmy Goodyear přilnou dokonale ke každé vozovce a hodí se jako pro každodenní používání, tak i pro cestu do divoké přírody.

Pneumatiky Goodyear - dobré pneumatiky po celý rok

Zpět na začátek