Vybrané filtry

Pneumatiky Maxxis

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Průměrná revize testu

do

Pneu Maxxis

Pneumatiky Maxxis jsou pneu, které se na rozdíl od některých jiných značek nemůžou pochlubit tím, že by patřily mezi ty nejvíce populární a nejvíce prodávané pneu na našem trhu s tímto zbožím. Gumy Maxxis sice nepatří mezi notoricky známé značky, které mají fanoušky napříč celým světem, no určitě to neznamená, že Maxxis pneu nestojí za to, abychom si o nich řekli něco více.

V první řadě byste si měli dát záležet na tom, abyste si zvolili ten správný rozměr pneumatik. Pokud si totiž nezvolíte rozměr, který bude vhodný právě na vaše kola, nebudete moci pneu využívat na své jízdy autem nebo motocyklem.

Tím, co by však pro vás mělo být při výběru gum tím nejpodstatnějším, je bez jakýchkoliv pochyb kvalita. Kvalita se v případě gum totiž v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost by pro vás měla být určitě tou největší prioritou. Je potřeba si uvědomit například to, že pneumatiky jsou tím jediným místem, které vaše vozidlo spojuje se zemí. Také byste si měli být vědomi toho, že jste odpovědní nejen za svou bezpečnost, ale také za bezpečnost svých spolucestujících a do jisté míry také za bezpečnost ostatních členů cestního provozu.

Pneumatiky Maxxis co nejlevněji

Když si kupujete Maxxis pneumatiky, cena je pro vás také určitě velmi důležitým kritériem. Kdo z nás by nechtěl získat ty nejlevnější pneu Maxxis, jaké jsou na trhu k dispozici? Existuje způsob, jak získat levné pneu Maxxis?

Na našich webových stránkách vám nabízíme skvělý porovnávač, díky kterému získáte úplný přehled o tom, co vám náš trh s pneumatikami v současné době nabízí. Jak tedy tento porovnávač funguje?

Pokud chcete získat ty nejlepší ceny pneumatik Maxxis, zadejte do porovnávače všechna kritéria, která by vaše pneu měly splňovat. Následně vám porovnávač nabídne výběr druhů pneu, které tato kritéria splňují. Pak si vyberete takové, které vám nejvíce vyhovují. Pak vám porovnávač ukáže seznam prodejců, kteří tento produkt na našem trhu prodávají a vy si zvolíte ten, který je podle vás nejvhodnější.

Maxxis pneu

Pokud se tedy rozhodnete zakoupit si pneumatiky Maxxis, určitě to nebude chyba. Jak jsme již zmínili, jedná se o pneu, které nepatří do kategorie těch nejpopulárnějších, no určitě vám nabízejí dostačující kvalitu, díky které se budete na cestách cítit bezpečně a pohodlně.

Skvělé je také to, že máte k dispozici náš užitečný porovnávač, díky kterému celý váš nákup proběhne velmi rychle a bez problémů.

Porovnat až 4 produkty:

1389
zobrazit další 20
1389
Je placená reklama

Pneumatiky Maxxis: Tato kvalita přesně splňuje nároky majitelů automobilů

S více než 40-ti letou pracovní zkušeností nabízí firma Maxxis jistou velmi kvalitní práci za trvale nízkou cenu. Majitelé aut si mohou vybrat z obrovské škály pneumatik vhodné pneumatiky podle profilu, trakce a teplotní odolnosti. Sortiment je tak různorodý, jako myšlenky a podporuje majitele vozidel, aby byli schopni najít tu správnou pneumatiku pro své jízdní požadavky.

Firma s tradicí a vysokými standardy kvality a bezpečnosti

Firma Maxxis, známá také jako Cheng Shin, byla založena v 70. letech a nejpozději od 80. let je pojmem na německém trhu s pneumatikami. Pneumatiky Maxxiss odpovídají vysokému standardu kvality a jsou předmětem neustálých bezpečnostních testů a zlepšení bezpečnosti. Firma Maxxis je předním výrobcem pneumatik Maxxis v Číně a vyrábí pneumatiky také na Tchaj-wanu, Xiamen a Šanghaji. Jako první firma na čínském území získaly pneumatiky Maxxis certifikaci ISO. Pneumatiky Maxxis jsou zárukou profesionální adaptací na převládající povětrnostní podmínky - ať už je léto, nebo zima - za silného deště nebo na přímém slunci.

Přehled sortimentu pneumatik Maxxis

Firma Maxxis nabízí kromě běžných letních a zimních pneumatik, také celoroční pneumatiky pro osobní automobily a pneumatiky pro jednostopá vozidla, invalidní vozíky, malé pneumatiky, pneumatiky pro vozíky a ATV/Quad pneumatiky. Velmi oblíbené jsou pneumatiky pro osobní automobily Maxxis, protože mají velmi dobrý poměr ceny a výkonu, a protože v Německu je široký výběr. Pneumatiky jsou většinou k dispozici v mnoha velikostech. Pneumatiky Maxxis si můžete vybrat v závislosti na oblasti použití: ať už jde o zimní dovolenou v severní Evropě nebo jako letní pneumatiky s optimální adhezí. Kromě funkčnosti pneumatiky vynikají často rozeznatelným a dynamickým designu.

Pneumatiky Maxxis dělají dojem velmi dobrým zpracováním, funkčností a dlouhou životností.

Zpět na začátek