Vybrané filtry

Pneumatiky Michelin Pilot Super Sport

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Michelin Pilot Super Sport - maximální bezpečnost i za extrémních podmínek

Pneumatika Michelin Pilot Super Sport je jednou z vlajkových lodí francouzského výrobce. Není divu, že tatoletní pneumatika od firmy Michelin poskytuje maximální bezpečnost i za extrémních povětrnostních podmínek.

S pneumatikou Michelin Pilot Super Sport je nejlepší ovládání na suchu

Pneumatika Michelin Pilot Super Sport je s mnoha dobrými jízdními vlastnostmi již dlouho oblíbené u zákazníku z celého světa. Není divu, protože vysoce odolné výkonné vlákno Twaron začisťuje při vysokých rychlostech velmi velkou stabilitu běhounu. Na základě tohoto proměnného napětí se střed běhounu táhne méně daleko než ramenní oblast. Tak je zajištěno mnohem rovnoměrnější rozdělení a také je zajištěno pravidelné opotřebení. Kromě toho má pneumatika Michelin Pilot Super Sport novou směs běhounu ze dvou složek: Na vnější straně je nanesena směs na bázi sazí, včetně částí z elastomeru, které zajišťují vysokou životnost i při vysokém zatížení. Na vnitřní straně pneumatiky Michelin Pilot Super Sport se opět nachází nejnovější generace elastomeru, která samotná využívá nejmenších nerovností na silnici s cílem prolomit vodní film. Stejně jako u jiných modelů Michelin, je tedy každopádně postaráno o maximální potěšení z jízdy.

Michelin - francouzská úspěšná firma

Historie francouzského výrobce pneumatik Michelin lze vysledovat až do roku 1889. Tehdy bratři Michelinovi převzali závod, který zpracovával kaučuk a krátce nato začali s výrobou pneumatik pro automobily a jízdní kola. Díky velkému úspěchu se mohla firma rychle rozšířit a dnes nabízí nesmírně široký výběr pneumatik, kterou vhodné pro všechny oblasti použití.

Se svým inovativním profilem nabízí pneumatika Michelin Pilot Super Sport nejvyšší jízdní stabilitu i na mokré vozovce a zaručuje tak maximální potěšení z jízdy. Za zmínku také stojí rozsáhlá ochrana proti akvaplaninku, které tato pneumatika má.

Porovnat až 4 produkty:

66
zobrazit další 20
66
Je placená reklama
Zpět na začátek