Vybrané filtry

Pneumatiky Michelin Primacy 3

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Pneumatiky Michelin Primacy 3

Pneumatiky Michelin Primacy 3 patří mezi produkty z dílny světoznámého výrobce pneumatik, kterým je společnost Michelin. Tyto pneu Michelin Primacy 3 jsou určeny pro využití v letních měsících a nabízejí vám opravdovou kvalitu, jak je tomu u produktů od této společnosti dobrým zvykem. Kvalita pneumatik by konec-konců měla být tím nejdůležitějším kritériem, které budete u výběru těch správných pneumatik právě na vaše vozidlo brát v potaz. Kvalita se totiž v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost je jednoznačně tou nejpodstatnější věcí, kterou byste měli řešit. Jak jsou na tom právě v této oblasti Primacy 3 Michelin? Jakou bezpečnost vám nabízejí?

Tyto pneumatiky od světoznámého výrobce vám nabízejí opravdu vysokou kvalitu. Vyznačují se skvělými brzdnými vlastnostmi, a to jak na suchém, tak i na mokrém povrchu. Také se na ně můžete spolehnout i při zatáčení na mokré vozovce.

V otázce bezpečnosti jsou na tom tyto pneu tedy opravdu dobře. Dalším kritériem, které je důležité snad pro každého kupujícího, je bezpochyby cena. Všichni se snažíme dělat ty nejvýhodnější nákupy, a proto jsme vždycky rádi, když se nám podaří objevit tu nejlevnější nabídku. Kde tedy koupit pneumatiky Michelin Primacy 3 nejvýhodněji? Existuje nějaký nástroj, který nám v tom pomůže?

Michelin Primacy 3 – cena za skvělý produkt

Dobrou zprávou je, že na našich webových stránkách můžete najít velmi praktický porovnávač, prostřednictvím kterého máte možnost rychle a efektivně si vybrat produkt, který vám bude nejvíce vyhovovat, a to vše za tu nejvýhodnější cenu. Jak tedy tento porovnávač funguje?

Je to skutečně velmi snadné, stačí si vyfiltrovat produkty podle toho, jaká kritéria by měly splňovat. Následně vám porovnávač nabídne seznam produktů, které tato kritéria splňují a vy si z nich vyberete ten, který vám z nějakého důvodu nejvíce vyhovuje. Následně vám porovnávač ukáže nabídku všech prodejců, kteří tento produkt v současnosti na našem trhu nabízejí. Vy si pak můžete porovnat, kdo z nich má nejlepší nabídku, ať už je to cena pneumatik Michelin Primacy 3 nebo něco jiného, co zaváží. Porovnat si zde můžete třeba dostupné platební metody, cenu za doručení či čas doručení.

Michelin Primacy 3 jsou správnou volbou

Pokud se rozhodnete pro tyto pneumatiky, určitě neuděláte chybu. Díky nim dopřejete svému autu opravdovou kvalitu a zajistíte, že vy, všichni vaši spolucestující a také ostatní členové cestního provozu budou v bezpečí. I když tyto pneu nepatří mezi ty úplně nejlevnější, nabízejí vám skvělý poměr cena/výkon.

Porovnat až 4 produkty:

60
zobrazit další 20
60
Je placená reklama

Michelin Primacy 3 - velmi přesvědčivá a vysoce výkonná pneumatika

Nyní je už přesvědčeno bezpočet automobilových výrobců: Pneumatika Michelin Primacy 3 za svými předchůdci z populárni řady Primacy vůbec nezaostává. Navíc tato pneumatika od Michelinu přesvědčí svým vysokým výkonem, krátkou brzdnou dráhou a dlouhou životností.

Vysoký výkon a vysoká jízdní stabilita

Pneumatiky od firmy Michelin již dlouho těší řidiče po celém světě. To se určitě s pneumatikou Michelin Primacy 3 nezmění, ta se již může pochlubit více než 100 povolením od výrobců pro originální vybavení. S dobrým důvodem: Tato velmi výkonná pneumatik má například ještě kratší brzdnou dráhu i na mokré vozovce a kromě toho je velmi trvanlivá. Kromě toho jeletní pneumatika vybavena speciálním vzorkem pneumatiky, který zajišťuje optimální rozložení tlaku na každý čtvereční milimetr. To je zajištěno velmi stabilním materiálem a přítlakem, které se rozděluje rovnoměrně po celé šířce běhounu. Ve spojení s kvalitní směsí křemíku a gumy tak vzniká velmi robustní pneumatika, kterou lze bez přemýšlení použít i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Pneumatika Michelin Primacy 3 spojuje kvalitu a inovaci

Postavička Michelin je dobře známá po celém světě nejen vlastníkům automobilů. Kvalitní pneumatiky francouzského výrobce patří jež dlouho nejprodávanějším produktům na světě a stále se těší nezmenšené popularitě. Není divu, že mají vesměs všechny modely koncernu, který vznikl v roce 1889, velkou kvalitu a nejlepší výkon, což se také neustále potvrzuje v testech u nových modelů. Kdysi dávno firma z Francie vyráběla kromě pneumatik pro osobní a nákladní automobily i modely pro motoristický sport a pro letadla.

Michelin Primacy 3 je již nyní upřednostňovanou vysoce výkonnou pneumatikou předních výrobců vozidel. S dobrým důvodem, neboť se zvláštním profilem pneumatiky a vysokým kilometrovým výkonem poskytuje pneumatika Michelin Primacy 3 v každém ohledu optimální výkon.

Zpět na začátek