Vybrané filtry

Pneumatiky Michelin

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Pneu Michelin

Pneu Michelin patří mezi pneumatiky, které se po celém světě těší opravdu velmi velké popularitě mezi motoristy. Kdo z nás by neznal notoricky známého maskota – panáčka z pneumatik, který je opravdu světoznámý.

Není se čemu divit, že pneumatiky Michelin jsou tak oblíbené, jsou na to poměrně dobré důvody. Tím hlavním je bezpochyby to, že Michelin pneus nabízejí svým zákazníkům skutečnou kvalitu, díky které se na své Michelin gumy můžou spolehnout, ať už jezdí po zimních, nebo i letních silnicích.

Pokud si chcete zakoupit gumy Michelin, v první řadě byste měli myslet na to, že základem je správný rozměr. To znamená, že je potřebné zjistit, jaký rozměr pneu je vyhovující pro vaše kola a následně si právě takový vybrat. V případě, že byste si zvolili nesprávný rozměr gum, nemohli byste je využít na své cesty.

Tím, co by pro vás tehdy, když chcete koupit pneumatiky Michelin, nebo i jakékoliv jiné gumy, mělo být tím nejdůležitějším, je však kvalita, jakou vám nabízejí. Kvalita se v oblasti pneumatik v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost by měla být tou největší prioritou. Je totiž potřeba si uvědomit, že pneumatiky jsou tím jediným bodem, který spojuje vaše vozidlo s vozovkou. Je tedy jasné, proč je jejich kvalita tak velmi důležitá. Také si musíte uvědomit, že nenesete odpovědnost jen za sebe, ale také za své případné spolujezdce a do určité míry také za ostatní členy cestního provozu. Vybírejte tedy opravdu pečlivě.

Pneumatiky Michelin co nejvýhodněji

Další věcí, která určitě zajímá velkou většinu z nás je to, jaká bude za Michelin pneumatiky cena. Snad každý z nás totiž chce udělat ten nejvýhodnější možný nákup, a tak jsou ceny pneumatik Michelin skutečně velmi důležité. Kde tedy můžeme najít nejlevnější pneu Michelin? Existuje nějaký nástroj, který by nám s takovým nákupem dokázal pomoci?

Michelin pneu levně

Pokud chcete získat levné pneu Michelin nebo i jakékoliv jiné pneumatiky za těch nejvýhodnějších možných podmínek, máme pro vás velmi dobré zprávy. Na našich webových stránkách můžete najít skvělý porovnávač, díky kterému se vám povede okamžitě získat úplný přehled o tom, co vám v současné době náš trh s pneumatikami nabízí. To vám pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí a vybrat si ty nejvhodnější pneu právě pro vás.

Do porovnávače zadejte všechna kritéria, která by vaše pneu měly splňovat. Poté vám porovnávač nabídne všechny produkty, které jsou vyhovující. Následně si vyberete takový, který vám nejvíce vyhovuje. Pak vám porovnávač představí seznam prodejců, kteří tyto pneu na našem trhu v současné době nabízejí. Vy si jen vyberete nabídku prodejce, která vám vyhovuje nejvíce.

Michelin pneumatiky

Pokud si tedy chcete dopřát opravdovou kvalitu, určitě si zvolte právě pneumatiky od společnosti Michelin. Za svá dlouhá desetiletí působení na našem trhu se této společnosti podařilo vytvořit si opravdu širokou základnu kupujících, kteří oceňují zejména kvalitu a spolehlivost, kterou jim produkty z dílny této značky nabízejí.

Pokud i vy hledáte to nejlepší, určitě neváhejte a využijte služby našeho skvělého porovnávače, díky kterému získáte tu nejvýhodnější nabídku, a to skutečně ihned.

Porovnat až 4 produkty:

3384
zobrazit další 20
3384
Je placená reklama

Pneumatiky Michelin: Specialista, když jde o pneumatiky.

Pro Michelin je charakteristické, že je všude za hranicemi známá postavička Michelin, která současně představuje firemní logo, obchodní značku a prostředek reklamy.

Historie firmy Michelin

Francouzský koncern Michelin má svůj původ v roce 1989, kdy závod na zpracování gumy převzali bratři Michelinovi. Firma Michelin je jedním z prvních zastánců pneumatik pro jízdní kola a automobily. U v roce 1895 to byla samotná firma Michelin, která vybavila automobil pneumatikami a poslala jej jako testovací projekt v legendárním automobilovém závodu z Paříže do Bordeaux. Od té doby úspěch firmy stále pokračuje. Kromě pneumatik pro osobní, a nákladní automobily, motorsporta pneumatiky pro motocykly, vyrábí firma Michelin od roku 1981 také pneumatiky pro letadla a v současnosti rozšířilo své portfolio o pneumatiky Michelin pro zemědělskou techniku, raketoplány a speciální vozidla.

Sortiment pneumatik Michelin

Mezi technologické úspěchy na trhu s pneumatikami, které jsou firmě Michelin připisovány, patří první nízkotlaké pneumatiky, cikcak profil v běhounu, ocelové radiální pneumatiky a tehdejší inovace bezdušové pneumatiky Michelin. V průběhu doby zaváděla firma Michelin nové koncepty a dále rozvíjela své výrobky týkajících se pneumatik. K novějším inovacím ze závodu firmy Michelin patří výrobky, jako jsou například letní pneumatiky Michelin Pilot Sport 3 nebo zimní pneumatiky Michelin Alpin A 4 pro osobní automobily. Pneumatiky Michlin jsou stále testování nezávislými společnostmi a prochází jimi vesměs pozitivně. Tak například obdržela zimní pneumatika Michelin Primacy Alpin PA3 nejvyšší ocenění v ADAC testu pneumatik 2010 a letní pneumatika Energy Saver v testovacím roce 2012 obsadila druhé místo. Při výrobě pneumatik klade firma Micheli stále více na kritéria bezpečnosti, trvanlivosti a spotřebu paliva. Při vývoji a výrobě pneumatik klade firma Michelin zvýšenou hodnotu na svůj závazek vůči ochraně životního prostředí a klimatu. Kromě "zelených pneumatik Michelin", která snížením valivého odporu velmi šetří palivo, firma podporuje s Challenge Bibendum vývoj ekologických vozidel.

Již podruhé byla firma Michelin v roce 2012 poctěna označením "Výrobce pneumatik roku 2012".

Zpět na začátek