Vybrané filtry

Pneumatiky Nankang

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Další Možnosti

Průměrná revize testu

do

Pneu Nankang

Pneumatiky Nankang jsou pneu, které nepatří mezi značky, které by se mohly pochlubit tím, že jsou populární mezi motoristy na celém světě. Určitě bychom našli vícero výrobců, kterých popularita je mnohem vyšší jako u Nankang pneu, no to jistě není důvod na to, abychom se Nankang pneumatikám nevěnovali a neřekli si o nich něco více.

Pokud se rozhodnete, že si koupíte gumy Nankang, v první řadě byste si měli být jisti tím, že mají vaše pneu ten správný rozměr, který se bude hodit právě na vaše kola. Pokud byste si totiž zvolili nesprávný rozměr, pneumatiky byste nemohli využít na svoje jízdy svým autem či motorkou.

Tím, co by však pro vás mělo být při výběru pneu tím nejdůležitějším, je určitě kvalita pneu. Kvalita se v případě pneumatik vlastně rovná bezpečnosti a bezpečnost by měla být v otázce pneumatik určitě tou největší prioritou. Je potřeba si uvědomit, že pneu jsou tím jediným bodem, který spojuje vaše kola s vozovkou. Také byst si měli být vědomi toho, že nesete odpovědnost nejen za sebe, ale také za své případné spolucestující a do jisté míry i za ostatní členy cestního provozu. Je tedy jasné, proč by měly být vaše pneu kvalitní.

Pneumatiky Nankang co nejlevněji

Pokud si kupujete Nankang pneumatiky, cena je pro vás určitě velmi důležitá. Každý z nás se jistě snaží udělat ten nejvýhodnější nákup. Kde tedy koupit ty nejlevnější pneu Nankang? Existuje nějaký nástroj, který nám pomůže najít levné pneu Nankang?

Máme pro vás dobré zprávy, na našich webových stránkách vám nabízíme šikovný porovnávač, díky kterému se vám podaří získat okamžitý a úplný přehled o tom, co vám náš trh v oblasti pneu v současné době nabízí. Získáte tak všechny ceny pneumatik Nankang.

Jak tedy náš porovnávač vlastně funguje?

Je to velmi snadné, stačí, pokud do porovnávače zadáte kritéria, která by měly vaše pneu splňovat. Poté vám porovnávač nabídne škálu produktů, které vyhovují. Vy si vyberete takový, který je pro vás nejvhodnější. Poté vám porovnávač zobrazí seznam prodejců, kteří daný typ pneu v současné době nabízejí. Vy si jen zvolíte takového prodejce, kterého nabídka vám připadá být právě pro vás nejvýhodnější.

Nankang pneu

Jak jsme již zmínili, tyto gumy vám nabízejí dostačující kvalitu, díky které bude vaše jízda pohodlná a bezpečná.

Pokud si tedy chcete najít tu nejvýhodnější nabídku, využijte náš skvělý porovnávač, díky kterému najdete to, co hledáte, a to velmi rychle a bez problémů.

Porovnat až 4 produkty:

1621
zobrazit další 20
1621
Je placená reklama

Nankang je asijský výrobce pneumatik se sídlem na Tchaj-wanu. Pneumatiky Nankang se prodávají v Německu především prostřednictvím internetu. Avšak počet pneumatik Nankang se u předních stacionárních prodejců pneumatik zvyšuje.

Historie společnosti

Založení společnosti Nankangse datuje do roku 1940 a byla založena japonskými emigranty. Podnik v roce 1959 navýšil kapitál a změnil se ve společnost Ltd., která je srovnatelná z německou společností GmbH. Již v roce 1963 je výrobce pneumatik převeden na společnost, která je zaznamenaná na burze. Pneumatiky Nankang mají své administrativní sídlo v Taipeh na Tchaj-wanu, nicméně, výroba automobilových pneumatik se odehrává na ostrově v malém městečku Hsinchu Hsin-Fung, a od roku 2003 také v Zhangjiagang na čínské pevnině. Export pneumatik Nankang do Evropy je možný od roku 1991, kdy společnost získala požadovaný certifikát. Většina pneumatik se vyváží do USA.

Nabídka produktů

Společnost Nankang vyrábí pro kroměletních pneumatik a zimních pneumatik pro auta, také pneumatiky pro motorky. V Německu používají pneumatiky značky Nankang zejména řidiče terénních vozů a dodávek. Obzvláště populární jsou pneumatiky pro osobní automobily díky své spolehlivosti ve vysokých rychlostech. Kromě toho výrobce exportuje do Německa a dalších evropských zemích pneumatiky pro lehká užitková vozidla. Zatímco oficiální zkušební ústavy až dodnes značku téměř nevzali na zřetel, popisují uživatelépneumatik Nankang pro osobní automobily své zkušenosti se značkou na spotřebitelských platformách převážně pozitivně. Spotřebitelé zmiňují dobré držení pneumatik Nankang na mokré vozovce a také chválí dobrý poměr ceny a výkonu.

Značka Nankang nabízí spolehlivé a velmi levné pneumatiky pro osobní automobily, dodávky, lehké nákladní automobily a motocykly.

Zpět na začátek