Vybrané filtry

Pneumatiky Nexen

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie

Pneu Nexen

Pneu Nexen patří do dílny poměrně známého výrobce pneumatik, značky Nexen. Nexen pneu sice nepatří mezi ty úplně nejpopulárnější značky pneumatik, jaké lze na světě najít, no můžeme říct, že pneumatiky Nexen jsou poměrně populární a své zákazníky si tato značka dokázala najít v podstatě na celém světě. Proč se právě Nexen pneumatiky těší popularitě mezi motoristy?

Gumy Nexen jsou populární zejména kvůli tomu, že vám nabízejí kvalitu. Kvalita by měla být skutečně tím nejdůležitějším, co byste měli při nákupu nových pneu řešit. Kvalita se totiž u pneumatik v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost by měla být při výběru gum tím nejpodstatnějším kritériem. Pneumatiky jsou totiž tím jediným bodem, který při vaší jízdě autem spojuje vaše vozidlo s vozovkou. Také je potřeba si uvědomit to, že nesete odpovědnost nejen za svou bezpečnost, ale také za bezpečnost svých případných spolujezdců a do jisté míry také i za ostatní členy cestního provozu.

Pneumatiky Nexen

Když kupujete Nexen pneumatiky, cena je pro vás určitě také velmi důležitým kritériem. Ceny pneumatik Nexen, tak jako i jakéhokoliv jiného produktu, jsou určitě podstatné. Kdo z nás by nechtěl udělat ten nejvýhodnější možný nákup a získat ty nejlevnější pneu Nexen?

Pokud i vy máte zájem zakoupit levné pneu Nexen, určitě vás zajímá, jestli existuje něco, co vám s takovýmto výběrem pomůže. Je tedy na trhu nějaký nástroj, který to dokáže?

Máme pro vás skvělé zprávy. Na našich webových stránkách vám nabízíme opravdu šikovný a praktický porovnávač. Díky tomuto porovnávači získáte okamžitý a totální přehled o tom, co vám náš trh s pneumatikami v současné době nabízí. Jak tedy tento náš porovnávač funguje? Co musíte udělat, aby vám porovnávač nabídl to, co chcete?

Pokud chcete koupit pneumatiky Nexen co nejvýhodněji, zadejte do tohoto porovnávače všechny kritéria, která by vaše pneu měly splňovat. Poté vám porovnávač nabídne škálu druhů pneumatik, které jsou momentálně na našem trhu k dispozici a tato kritéria splňují. Vy si pak vyberete takový typ pneumatik, který vám vyhovuje nejvíce. Poté vám porovnávač nabídne seznam všech prodejců, kteří tento typ pneumatik nabízejí. Pak si zvolíte takového prodejce, který vám vyhovuje nejvíce.

Náš porovnávač vám umožňuje porovnat si nejen samotnou cenu, no také třeba to, jaké platební metody lze u daného prodejce využít, nebo také to, kolik bude stát a trvat doprava k vám domů.

Nexen pneumatiky pro každého

Jak jsme zmínili již na začátku tohoto článku, tato značka pneu patří mezi poměrně populární, no určitě ji nemůžeme zařadit mezi ty, které se těší té největší popularitě napříč celým světem. Mezi motoristy je ovšem vyhledávaná a není to náhoda. Vděčí za to zejména tomu, že svým zákazníkům nabízí poměrně kvalitní pneumatiky. Díky tomu si tato značka dokázala vytvořit skutečně velkou základnu svých kupujících.

Skvělé je také to, že tyto pneu vám nabízejí i skvělý poměr cena/výkon, díky čemu za své peníze získáte opravdu hodně.

Pokud chcete udělat ten nejvýhodnější nákup, využijte náš porovnávač a najděte přesně to, co hledáte, a to za tu nejlepší cenu, jaká je na trhu k dispozici.

Porovnat až 4 produkty:

1643
zobrazit další 20
1643
Je placená reklama

Kdo hledá sadu vysoce kvalitních a dlouhodobých pneumatik, ten je u jihokorejské značky Nexen na správném místě. Pneumatiky Nexen se vyrábějí téměř pro každou automobilovou značku a lze si objednat jak letní, tak i zimní nebo celoroční pneumatiky.

Firma Nexen

Firma Nexen má své hlavní sídlo v Jižní Korei, ale firma se vyskytuje a prodává pneumatiky pro celém světě. Firma byla založena v roce 1942, jako vůbec první jihokorejský výrobce pneumatik. V své historii firma změnila několikrát svůj název. Firma se jmenuje Nexen od roku 2000 s tím, že Nexen je kombinací slov Next a Century. Dnes patří firma Nexen k předním výrobcům pneumatik na světě a zaměstnává přibližně 2000 zaměstnanců. V průběhu historie byla firma Nexen opakovaně vyznamenána za řadu inovací v oblasti technologie pneumatik.

Výrobek pneumatiky Nexen

Pneumatiky Nexen se vyrábí jak pro osobní, tak i pro nákladní automobily a autobusy. Jihokorejci začali vyrábět také speciální pneumatik pro motorsport. Nabídka sortimentu sahá od standardních zimních nebo letních pneumatik až po komfortní pneumatiky nebo speciální pneumatiky pro terénní vozidla. Všechny pneumatiky však vyrábějí z velmi kvalitních materiálů, které mají dobrou přilnavost za každého počasí a vynikající brzdný výkon, a také malý silniční hluk. Dříve než se pneumatiky dostanou na trh, jsou podrobeny velmi důkladným a dlouhým testům. Velký důraz je u firmy Nexen kladen také na atraktivní design profilu.

Ve své dlouholeté historii jako výrobce pneumatik přesvědčila firma Nexen od té doby se svými výrobky miliony lidí. Pneumatiky Nexen jsou v každém případě pro všechny, kteří chtějí jezdit s kvalitními pneumatikami s extrémně dlouhou životností, tou správnou volbou.

Zpět na začátek