Vybrané filtry

Pneumatiky Nokian

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie

Pneu Nokian

Pneu Nokian jsou pneumatiky, které patří do dílny jednoho z populárnějších producentů pneu, kterým je společnost Nokian. Nokian pneu si dokázaly vytvořit skutečně širokou škálu zákazníků, a není se vůbec čemu divit. Pneumatiky Nokian vám totiž nabízejí skutečně velkou kvalitu, a tak je jasné, že si dokážou najít svého zákazníka. Skvělé je také to, že mají dobrý poměr cena/výkon.

Pokud však chcete kupovat Nokian pneumatiky, určitě byste si měli v první řadě dát záležet na tom, abyste si vybrali dostatečně kvalitní produkt. V oblasti pneumatik se kvalita v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost by měla být tou úplně největší prioritou. Pneumatiky jsou totiž prakticky tím jediným místem, které vaše auto nebo motorku spojuje se zemí. Také je potřeba uvědomit si to, že nesete odpovědnost nejen za sebe a svůj život, ale také za své případné spolujezdce a do jisté míry také za ostatní členy cestního provozu.

Pokud si tedy chcete zakoupit gumy Nokian nebo jakékoliv jiné pneumatiky, určitě dbejte na to, aby byly dostatečně kvalitní.

Když si kupujete Nokian gumy, určitě je pro vás velmi důležité také to, jaká bude za Nokian pneumatiky cena. Každý z nás při nákupu určitě řeší ceny pneumatik Nokian nebo jakýchkoliv jiných gum. Kde tedy můžeme najít ty nejlevnější pneu Nokian? Existuje nějaký nástroj, který nám s tím pomůže?

Nokian pneu

Máme pro vás dobré zprávy, na našich webových stránkách najdete skvělý a užitečný porovnávač, díky kterému získáte opravdu úplný a okamžitý přehled o tom, co vám v současné době náš trh s gumami nabízí. Jak tedy najít levné pneu Nokian?

Stačí, pokud do našeho porovnávače zadáte kritéria, která by měly vaše pneu splňovat, a poté vám porovnávač nabídne všechny druhy pneumatik, které tyto kritéria splňují. Následně si vyberete takové pneu, které vám nejvíce vyhovují a porovnávač vám ukáže seznam všech prodejců, kteří dané pneu na našem trhu nabízejí. Vy si pak jen zvolíte nabídku toho prodejce, který vám z nějakého důvodu nejvíce vyhovuje.

Pneumatiky Nokian

Když tedy chcete koupit pneumatiky Nokian za tu nejlepší cenu, využijte náš skvělý porovnávač, díky kterému se vám povede získat tu nejlepší nabídku, jaká je v současné době na našem trhu k dispozici.

Díky našemu porovnávači si můžeme porovnat nejen to, jakou cenu za pneu zaplatíme, ale třeba také to, jaké platební metody vám porovnávač nabízí a třeba také to, kolik bude trvat doručení k vám domů a kolik za něj zaplatíte. Díky tomu všemu získáte skutečně širokou škálu informací, pomocí kterých se vám povede uskutečnit ten úplně nejvýhodnější nákup.

Nokian pneumatiky pro všechny

Nokian pneumatiky jsou opravdu dobrou volbou zejména pro ty kupující, kteří hledají skutečnou kvalitu, no nechtějí za pneumatiky utratit celý svůj rozpočet. Tyto pneu vám budou opravdu spolehlivým partnerem, který vás na vašich cestách určitě nezklame.

Ocenit je potřeba nejen samotnou kvalitu pneu, ale také skvělý poměr cena/výkon, který vám nabízejí.

Pokud tedy i vy hledáte nové pneu na své auto či motorku, neváhejte a využijte náš užitečný porovnávač, díky kterému pomocí pár kliknutí uděláte ten nejvýhodnější možný nákup.

Porovnat až 4 produkty:

1028
zobrazit další 20
1028
Je placená reklama

Firma Nokia je ve Skandinávie velmi známá jako největší výrobce pneumatik. Se svými inovativními produkty a neustálým obnovováním sortimentu je výrobce pneumatik u zákazníků a specializovaných prodejců rovněž oblíbená.

Nokia - úspěch vyrobený ve Finsku

Firma byla založena v 1988 ve finském městě Nokia, v současnosti je firma Nokian Nokia největším výrobcem pneumatik ve Skandinávii. S průměrným obratem okolo 750 milionů eur patří firma Nokia v posledních letech mezi světově nejvíce ziskových firem v odvětví. Díky zvolené strategii zaměření ze strany společnosti, mohla překročit průměrný roční růst v odvětví výroby pneumatik. Dnes také patří do koncernu Nokia největší řetězec pneumatik Vianor, který je s více než 200 prodejními místy zastoupen ve Švédsku, Finsku, Norsku, Lotyšsku, Estonsku a Rusku.

Inovativní a nejvyšší kvalita

Firma Nokia působí především na trhu s náhradními díly pro pneumatiky. Díky neustálé obnově produktové nabídky a částečně vynikajícími inovacemi byl schopen výrobce pneumatik vytvořit si výbornou pověst mezi zákazníky a prodejci. Vývoj produktů, marketing a administrativa, stejně jako značná část produkce probíhá ve finské firmě Nokia. Vzhledem velkému zájmu otevřela firma v Rusku v roce 2005 druhou továrnu na výrobu pneumatik. Kromě toho jsou některé značkové výrobky vyráběny ve smluvní produkci, v továrnách různých kooperačních partnerů, mezi jinými v Číně, na Slovensku, v USE a v Indonésii. Kromě toho má výrobce pneumatik Nokia prodejní organizace mezi jiným v Německu, Švédsku, Norsku, Rusku, Švýcarsku a USA

Pneumatiky ze závodu Nokian jsou právem považovány za vysoce kvalitní značkové výrobky, které se vyznačují svou kvalitou. Se svými inovativními nabídkami je schopna firma nabídnout svým zákazníkům skutečnou přidanou hodnotu.

Zpět na začátek