Vybrané filtry

Pneumatiky offroad/suv/4x4 235 75 R15

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie

Pneumatiky 235 75 R15 - vynikající terénní pneumatika pro terénní vozidla a SUV

Velikost pneumatik 235 75 R15 je doma v oblasti terénních pneumatik. Díky svému běhounu a velké výšce jsou pneumatiky tohoto rozměru ideálně vhodné pro džípy a terénní vozy.

Dobrá trakce a velký jízdní komfort

Vyvinout pneumatiku, která by měla perfektní kombinace jízdních vlastností a jízdního komfortu, je nesmírně obtížné. Obě vlastnosti jsou závislé na výšce a šířce pneumatiky a na kaučukové směsi a profilu pneumatiky. Široké pneumatiky, jako jsou pneumatiky 235 75 R15, přesvědčují dobrou přilnavostí. To má vliv na brzdné vlastnosti, ovládání a trakci. Přitom platí: Se zvyšující se šířkou se také zvyšuje přilnavost. Naproti tomu výškou pneumatiky je ovlivněn jízdní komfort. Čím delší boky pneumatiky, tím nabízí pneumatika větší komfort. Nicméně, tato rovnice ještě závisí na vnitřním průměru pneumatiky. S vnitřním průměrem 15 palců a výškou 176,25 mm nabízí pneumatiky o rozměrech 235 75 R15 velký jízdní komfort, protože mají velký podíl kaučuku.

DYNAMPRO HP Hankook - úsporná komfortní pneumatika do terénu

Série pneumatik o velikosti 235 75 R15, která se vyznačují dobrými jízdními vlastnostmi a nízkou spotřebou paliva, je sérieHankook DYNAPRO HP RA 23. Široké radiální pneumatiky zajišťují bezpečnou a pohodlnou jízdu na silnici i v terénu. Díky svému efektivnímu profilu bloku a širokému běhounu dosahují pneumatiky na mokré vozovce vynikající přilnavosti. V EU označení pneumatik je tato pneumatika označena třídou B. Také Vás přesvědčí energetická účinnost letní pneumatiky. Špičkové komfortní pneumatika je navíc poměrně tichá.

Terénní pneumatiky 235 75 R15 nabízejí svými rozměry jízdní komfort a rovněž jízdní výkon. Celkově jsou dobrou volbou pro terénní vozy a SUV.

Porovnat až 4 produkty:

144
zobrazit další 20
144
Je placená reklama
Zpět na začátek