Vybrané filtry

Celoroční pneumatiky pro osobní auta

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Cenová kategorie


Celoroční pneu

Celoroční osobní pneumatiky jsou jednou z možností, jak zajistit obutí našeho motorového vozidla. S koupí univerzální pneumatiky se samozřejmě spojují určité výhody, no taky nevýhody.

To, proč si mnoho kupujících vybere právě celoroční pneumatiky, je samozřejmě jejich univerzálnost. To znamená, že je můžeme využívat po dobu celého roku a není potřebné je na zimní či letní sezonu přezouvat. Mnoho lidí si je tedy zakoupí, protože jim to „usnadní život“ a taky si myslí, že díky tomu ušetří finanční prostředky, protože místo dvou sad pneumatik si musí zabezpečit pouze jedny, a to pneumatiky celoroční.

Celoroční pneumatiky

Celoroční gumy si dnes můžete zadovážit ze skutečně široké škály produktů. Ať už hledáte jakýkoliv rozměr pneumatik, můžete si být jisti, že na trhu najdete dostatečně velký výběr. Důležité však je, abyste si uměli vybrat ten správný rozměr, který bude sedět právě na váš typ automobilu. Vyhovující rozměry můžete zjistit vícero způsoby, jsou uvedeny například v manuálu k vašemu motorovému vozidlu, no bez problémů je najdete i na internetu.

Označení celoročních pneumatik je úplně stejné, jako u pneumatik letních či zimních, a tak se zjišťováním správné velikosti, která bude vyhovovat vašemu vozidlu, byste neměli mít žádný problém.

Pneumatiky celoroční – výhody a nevýhody

Jak jsme již zmínili, velkou výhodou celoročních pneumatik je to, že jsou určené na používání po délku celého roku, a tedy své auto nemusíte na zimu a opět na léto přezouvat. Je však potřeba zmínit i určité nevýhody, které jsou s tím spojeny. Celoroční pneumatiky nelze označit za zlé řešení pro váš automobil, no je nutno říct, že i ty nejlepší celoroční pneu jsou univerzální, a tedy jsou vyrobeny tak, aby vyhovovali každému ročnímu období. To znamená, že nejsou specificky upraveny právě například na zimu, jako je tomu u zimních pneumatik. Z toho vyplývá, že nemusí mít až tak dokonalé vlastnosti, které daná sezóna vyžaduje. Na druhou stranu se vám však nestane to, co snad všichni dobře známe, a to situace, kdy nás někdy na podzim zastihne nečekaný sníh ještě předtím, než jsme stihli své auto přezout.

Všechno má své výhody i nevýhody a univerzální pneumatiky v tomto nejsou žádnou výjimkou.

Univerzální pneumatiky výhodně

Pokud chcete koupit levné celoroční pneu, určitě byste měli využít porovnávač cen na našich stránkách www.pneumatika.com . Stačí do něj zadat parametry, které musí vaše pneumatiky splňovat a získáte úplný přehled toho, co v současné době trh v této kategorii nabízí. Pak si budete moct vybrat pneumatiky podle svých představ, jednoduše a pohodlně, a to jen za pomoci pár kliknutí. Ušetříte tak spoustu času a taky finančních prostředků.

Přes naši stránku si pak vybrané pneumatiky můžete taky zakoupit, a tak je cesta k tomu nejvýhodnějšímu nákupu opravdu rychlá.

Porovnat až 4 produkty:

8729
zobrazit další 20
8729
Je placená reklama
Zpět na začátek