Vybrané filtry

Pneumatiky Petlas

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Další Možnosti

Průměrná revize testu

do

Petlas: Armádou vyzkoušená kvalita

Výrobce pneumatik Petlas sídlí v Turecku. Dlouhé roky se firma zde v zemi nijak zvlášť neukazovala, protože se soustředila výhradně na armádu. Dnes z toho zákazníci profitují, neboť vojáci požadovali "úplnou kvalitu", kterou můžete pociťovat i v civilních pneumatikách Petlas.

Profil firmy Petlas

Firma Petlas byla založena v roce 1976. První pneumatiky Petlas, které tehdy přišly na trh, byly výhradně určeny pro letadla tureckého letectva. Modely byly velmi kvalitní, takže se firma rozhodla, pokusit se na automobilovém trhu vyrábět vlastní pneumatiky pro osobní automobily. "Černé zlato" z Turecka se rychle prosadilo po celé Evropě. Dokonci i v Severní Americe byly pneumatiky Petlas stále oblíbenější. V současné době firma nabízí ucelenou řadu pneumatik Petlas a dodává kromě osobních pneumatika, také i nákladní pneumatiky a pneumatiky pro terénní vozidla a lehké užitkové vozy.

Plná kvalita: Ochranná značka pneumatik Petlas

Ještě z dob, kdy jsme dělali vojenského dodavatele, pochází něco, co zůstává ochrannou známkou firmy Petlas až dodnes. U všech výrobků staví do centra "úplný management jakosti". Armáda v Turecku v podstatě odebírala zboží pouze tehdy, když byla s výrobkem zcela spokojena. Aby to firma Petlas mohla zajistit, zavedla pro všechny pneumatiky systém řízení, který zajistí, že bude budou mít vždy požadovanou kvalitu. Tento osvědčený postup se používá také pro civilní pneumatiky Petlas. Kdo si například dnes pořídí letní pneumatiky Petlas, může si být jistý, že získá co nejlepší kvalitu.

Pneumatiky Petlas mají nejvyšší kvalitu. O to se stará speciální program, který zavedla turecká firma, aby uspokojila armádu. Mezitím se zabývá také všemi civilními nabídkami. Protože výrobní náklady jsou v Turecku nižší než v Evropě, stojí pneumatiky Petlas méně než modely z čistě evropské výroby.

Porovnat až 4 produkty:

660
zobrazit další 20
660
Je placená reklama
Zpět na začátek