Vybrané filtry

Pneumatiky Pirelli

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka


Ukázat vše

Značení EU

do

Prodavač


Ukázat vše

Další Možnosti

Кonstrukce

Průměrná revize testu

do

Pneu Pirelli

Pneumatiky Pirelli jednoznačně patří mezi ty značky, které se můžou pochlubit tím, že je znají nejen motoristé opravdu z celého světa. Gumy Pirelli se tak vysoké popularitě těší hned z vícero důvodů. Prvním z nich je, že Pirelli gumy jsou na trhu již opravdu dlouhá desetiletí a za ta léta si dokázaly vybudovat skutečně silné jméno mezi motoristy z celého světa. Toto dobré jméno si však dokázaly vybudovat zejména proto, že kupujícím nabízejí skutečnou kvalitu a pohodlí.

Když si chcete koupit pneumatiky Pirelli, kvalita by pro vás měla být opravdu velmi důležitá. U pneumatik se totiž kvalita v podstatě rovná bezpečnosti a bezpečnost by měla být tou absolutně největší prioritou. Vezměte si například jen fakt, že pneumatiky jsou tím jediným bodem, který spojuje vaše vozidlo s cestou. Už jen kvůli tomu je nutné, abyste si dali na výběru pneu opravdu záležet. Další důležitou věcí je to, že máte odpovědnost nejen za svou bezpečnost, ale také za bezpečnost svých spolujezdců a do určité míry také za bezpečnost ostatních členů provozu. Dbejte proto na to, aby byly vaše pneu skutečně kvalitním a spolehlivým partnerem, který vás na cestách nenechá ve štychu.

Pneumatiky Pirelli co nejlevněji

Když si kupujete Pirelli pneumatiky, cena je pro vás určitě opravdu velmi důležitá. Jak u nákupu Pirelli pneu, tak i u nákupu jakéhokoliv jiného zboží chce snad každý z nás udělat ten nejvýhodnější nákup. Kde tedy získat ty nejlepší ceny pneumatik Pirelli? Existuje nějaký nástroj, který nám umožní najít ty nejlevnější pneu Pirelli?

Máme pro vás dobré zprávy, na našich webových stránkách najdete velmi užitečný porovnávač, díky kterému se vám povede najít levné pneu Pirelli a udělat skutečně výhodný nákup.

Náš porovnávač funguje skutečně velmi jednoduše. Stačí zadat kritéria, která by měly vaše pneu splňovat a porovnávač vám nabídne výběr všech dostupných typů pneumatik, které tato kritéria splňují. Vy si vyberete ty, které vám nejvíce vyhovují. Pak vám porovnávač představí seznam prodejců, kteří tento typ pneu nabízejí. Vy si pak zvolíte nabídku některého z prodejců. Porovnat si můžete kromě ceny také třeba to, jaké platební metody vám prodejce nabízí nebo kolik bude stát a trvat doručení zboží.

Pirelli pneu jsou správnou volbou

Jak jsme již zmínili výše v tomto článku, pneumatiky značky Pirelli jsou vždycky tou správnou volbou. Ať už hledáte zimní nebo letní gumy, určitě si z nabídky tohoto výrobce vyberete takové, které vám budou vyhovovat.

Využijte tedy náš skvělý porovnávač, díky kterému si vyberete pneumatiky z přehledného výběru, který vám porovnávač nabídne. To všechno se vám povede velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů, jen pomocí pár kliknutí. Vy tak budete moci udělat informované rozhodnutí, díky čemu se vám podaří ušetřit čas i peníze.

Porovnat až 4 produkty:

3479
zobrazit další 20
3479
Je placená reklama

Pneumatiky Pirelli pocházejí od milánské firmy Pirelli & C. SpA s obratem kolem sedmi miliard euro ročně a více než 31 000 zaměstnanci po celém světě. Tato tradiční firma byla založena Giovanni Battistou Pirellim v roce 1872 jako továrna na pryžové zboží a byla dlouho italským lídrem na trhu v oblasti kabelů a telegrafických vedení, také pneumatiky se prakticky vyráběly již od začátku. Výroba pneumatika začala v roce 1901.

Výroba pneumatik firmou Pirelli

Při vývoji milánského inovačního centra v osmdesátých letech minulého století vzniklo vývojové centrum pro pneumatiky Pirelli také v německém Odenwaldu (Breuberg). V Německu se široké a vysoce výnosné pneumatiky od firmy Pirelli plánují a vyvíjejí. Přes několik firem vznikly od osmdesátých let minulého století v koncernu divize, jako například motocyklové pneumatiky, zemědělské pneumatiky, nákladní pneumatiky automobily, sportovní pneumatiky pro osobní automobily, ve stejnou dobu se firma Pirelli rozšířila na mezinárodní úroveň. Dokonce i firma Continental měla být od roku 1990 převzata firmou Pirelli, firma Pirelli zahájila pro to nepřátelské převzetí, proti kterému se však Němci pomocí Deutsche Bank úspěšně bránili. Firma Continental získala blokační menšinu vlastních akcií, které zvýšily kurs, firma Pirelli přihazovala, ale na konci neměla žádnou likviditu. Nicméně Pirelli Deutschland GmbH zde v zemi představuje dceřinou společnost italského koncernu pneumatik pro osobní automobily a motocykly, kde se exkluzivně vyrábějí high a ultra-high pneumatiky Firma Pirelli je partnerem jako dodavatel několika automobilových koncernů.

Sortiment pneumatik od firmy Pirelli

Pneumatiky Pirelli nabízejí nejvyšší kvalitu pro osobní automobily, terénní vozy a dodávky, a také pro nákladní automobily, zemědělské stroje a motorsport. Špičkový výrobek pro osobní automobily je například P zero, univerzální pneumatiky pro každodenní používání, u kterých probíhají výrobní procesy stejně jako u pneumatik Pirelli formule 1™. Mimo jiné pneumatiky P Zero™ SILVER mají klíčové vlastnosti, jako je dlouhá životnost, které jsou vlastní všem osobním pneumatikám Pirelli. Osobní pneumatiky o firmy Pirelli jsou zaměřeny výslovně na řidiče, své vozy zatěžují a tím těží ze stabilní výkonnosti. Firma Pirelli dosahuje této stálosti vlastností prostřednictvím inovativních kompozitů. Cinturato je součástí Green Performace od firmy Pirelli, zde se používají inovativní prvky s důrazem na ochranu životního prostředí, které odpovídají filozofii Green Performace.

Pirelli - pneumatiky nejvyšší kvality.

Zpět na začátek