Vybrané filtry

Pneumatiky Pirelli

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Další Možnosti

Průměrná revize testu

do

Pneumatiky Pirelli pocházejí od milánské firmy Pirelli & C. SpA s obratem kolem sedmi miliard euro ročně a více než 31 000 zaměstnanci po celém světě. Tato tradiční firma byla založena Giovanni Battistou Pirellim v roce 1872 jako továrna na pryžové zboží a byla dlouho italským lídrem na trhu v oblasti kabelů a telegrafických vedení, také pneumatiky se prakticky vyráběly již od začátku. Výroba pneumatika začala v roce 1901.

Výroba pneumatik firmou Pirelli

Při vývoji milánského inovačního centra v osmdesátých letech minulého století vzniklo vývojové centrum pro pneumatiky Pirelli také v německém Odenwaldu (Breuberg). V Německu se široké a vysoce výnosné pneumatiky od firmy Pirelli plánují a vyvíjejí. Přes několik firem vznikly od osmdesátých let minulého století v koncernu divize, jako například motocyklové pneumatiky, zemědělské pneumatiky, nákladní pneumatiky automobily, sportovní pneumatiky pro osobní automobily, ve stejnou dobu se firma Pirelli rozšířila na mezinárodní úroveň. Dokonce i firma Continental měla být od roku 1990 převzata firmou Pirelli, firma Pirelli zahájila pro to nepřátelské převzetí, proti kterému se však Němci pomocí Deutsche Bank úspěšně bránili. Firma Continental získala blokační menšinu vlastních akcií, které zvýšily kurs, firma Pirelli přihazovala, ale na konci neměla žádnou likviditu. Nicméně Pirelli Deutschland GmbH zde v zemi představuje dceřinou společnost italského koncernu pneumatik pro osobní automobily a motocykly, kde se exkluzivně vyrábějí high a ultra-high pneumatiky Firma Pirelli je partnerem jako dodavatel několika automobilových koncernů.

Sortiment pneumatik od firmy Pirelli

Pneumatiky Pirelli nabízejí nejvyšší kvalitu pro osobní automobily, terénní vozy a dodávky, a také pro nákladní automobily, zemědělské stroje a motorsport. Špičkový výrobek pro osobní automobily je například P zero, univerzální pneumatiky pro každodenní používání, u kterých probíhají výrobní procesy stejně jako u pneumatik Pirelli formule 1™. Mimo jiné pneumatiky P Zero™ SILVER mají klíčové vlastnosti, jako je dlouhá životnost, které jsou vlastní všem osobním pneumatikám Pirelli. Osobní pneumatiky o firmy Pirelli jsou zaměřeny výslovně na řidiče, své vozy zatěžují a tím těží ze stabilní výkonnosti. Firma Pirelli dosahuje této stálosti vlastností prostřednictvím inovativních kompozitů. Cinturato je součástí Green Performace od firmy Pirelli, zde se používají inovativní prvky s důrazem na ochranu životního prostředí, které odpovídají filozofii Green Performace.

Pirelli - pneumatiky nejvyšší kvality.

Porovnat až 4 produkty:

3335
zobrazit další 20
3335
Je placená reklama
Zpět na začátek