Vybrané filtry

Pneumatiky BF Goodrich

Filtrovat podle:

Otevřené filtry

Index

Cena

do

Značka

Ukázat vše

Značení EU


do

Prodavač

Průměrná revize testu

do

Portrét výrobce pneumatik BF Goodrich

Americký výrobce pneumatik BF Goodrich, se sídlem v Charlotte (Severní Karolína) je jedním z nejvíce inovativních firem v tomto odvětví. Firma BF Goodrich nabízí širokou nabídku pneumatik, zejména pneumatiky pro osobní automobily a soukromé zákazníky.

Historie firmy je plná úspěchů a inovací.

Firma BF Goodrich se může pochlubit bohatou historií. Firma byla založena již v roce 1870 jako první gumárenská firma v USA. V roce 1896 se pak firma BF Goodrich stala prvním americkým výrobcem pneumatik. Od té doby až do teď přinesla firma BF Goodrich na trh mnoho inovací, jako například první bezdušovou pneumatiku nebo první radiální pneumatiku v Americe. Firma může také uvést mnoho úspěchů v motoristickém sportu. Tak například vyhrál Sébastien Loeb v roce 2006 s pneumatikami BF Goodrich rallye mistrovství světa (WRC). Kromě toho, od roku 2002 jezdili všichni vítězové světoznámé rallye Dakar s pneumatikami od firmy BF Goodrich.

Velmi kvalitní pneumatiky do všech povětrnostních podmínek

Firma BF Goodrich se zaměřuje se svou nabídkou produktů zejména na soukromé zákazníky. Americký výrobce pneumatik tedy vyrábí kromě letních a zimních pneumatik pro osobní automobily, pouze pneumatiky pro terénní vozidla s pohonem všech kol a pneumatiky pro lehké nákladní automobily. Letní pneumatiky pro všechny třídy vozidel lze používat jak na silnici, tak i na závodní dráze. Nabízejí komplexní zabezpečení a dokonalé ovládání. Zimní pneumatiky BF Goodrich nabízí bezpečné ovládání vozidla za povětrnostních podmínek, jako je například sníh, led a břečka. 4x4 pneumatiky jsou určeny pro dobrou přilnavost na všech površích.

S pneumatikami tradiční firmy BF Goodrich jsou dobře vybavené jak závodní vozy, tak i silniční vozy. Poskytují dobrý jízdný komfort a bezpečnost za všech povětrnostních podmínek. V četných testech dopadly pneumatiky BF Goodrich dobře.

Porovnat až 4 produkty:

719
zobrazit další 20
719
Je placená reklama
Zpět na začátek